Türkçe

DVR-G-HOME SERİSİ VOLTAJ REGÜLATÖRLERİ

DVR-G-HOME SERİSİ TAM OTOMATİK 
SERVO VOLTAJ REGÜLATÖRLERİ
1 Faz / 3,5kVA
 
Elektrikli ev aletleri standartlarına uygun olarak tasarlanmış olan DVR-G-HOME  serisi servo  voltaj regülatörlerimiz ergonomik dizaynı ile AC şebeke voltaj dengeleyicisi olarak, şebekeden gelen voltajı dengelemek ve 220 volt nominal değerine getirmek için dizayn edilmiştir. Her türlü tüketici için, dengeli AC voltaj sağlamak için tasarlanmış monofaze elektronik  cihazdır.
 
Ev, ofis ekipmanları, elektrikli el aletleri, elektrikli motorlar, klimalar, buz dolaplari , camaşır makinaları vb. nominal değerde elektrik gücüne ihtiyaç duyan tüm tüm elektrikli  cihazlarda   güvenle kullanılabilir.
 
Cihazın tasarımı dikey masa üstünde, veya duvara asılı olarak kullanmaya uygun tasarlanmıştır. Parametreleri izlemek için cihazın ön kapağında kontrol panelı mevcuttur. Cihazın sağ yan tarafından iki adet V otomat, 1 adet 16A priz yer almaktadır. Masa üstünde rahat kullanmak için cihazın alt tarafına  4 adet lastik ayak  bağlanmıştır. Arka kapağında bulunan iki adet montaj deliği cihazı duvarda asılı şekilde kullanma imkanı sağlar. Giriş çıkış ve toprak elektrik hatlarini bağlamak için terminal yuvası cihazın arka kapağında dizayn edilmiştir.